Queen Helene Aloe Vera veido šveitiklis

09:41


Anksčiau pasakojau apie Queen Helene veido kaukę ČIA. Puikiai su ja susidraugavau, todėl pasitaikius progai užsisakiau ir šveitiklį veidui. Ir nusivyliau! 

Šį veido šveitiklį siunčiausi iš internetinės parduotuvės iherb.com maždaug prieš pusmetį. Per tą laiką bandžiau susidraugauti su šiuo šveitikliu, bet taip ir nepavyko. Kodėl?

  • Dirgina veidą. Užsidedu šį veido šveitiklį ant švarios veido odos ir jaučiu kaip dirgina odos paviršių (taip lyg kažkas gnaibytų žandus), graužia akis (nors tikrai vengiu odos aplink akis). 
  • Prastai šveičia veido odą. Nors šveitiklis - gan aštrus, užtepus ant veido tas aštrumas tarsi kažkur dingsta. Vietoj jo lieka riebumo jausmas ant veido. 
  • Kvapas tai pat gan sintetinis (nors kompanija mėgsta šūkius susijusius su natūraliomis sudėtimis), bet per daug neerzina. 
Leidžiu sau sakyti, kad tai vienas prasčiausių mano bandytų šveitiklių. Kadangi esu žemaitė, vis nenuleidžiu rankų ir mėginu prisijaukinti šį Queen Helene veido šveitiklį. Šveitiklis jau į pabaigą, o nuomonė - vis ta pati. Taigi, jeigu ieškosi, kuo papildyti savo grožio priemonių lentyną, šį šveitiklį gali praleisti (na, nebent nori įrodyti man, kad klystu). Jau geriau šveitiklis iš Avon Planet Spa kolekcijos, kuris, nors ir švelnus, bet puikiai atlieka savo darbą.


You Might Also Like

0 komentarai (-ų)