O.D.A. Maskuojantis antialerginis kremas

11:49


Pradėti turbūt reikėtų nuo to, kad O.D.A. pakuotės jau kurį laiką yra pasikeitusios. Šis antialerginis kremas tapo Maskuojamuoju jautrios odos kremu ir šiek tiek atnaujino savo rūbą (pažiūrėk ČIA). Nors pakuotė ir pasikeitė, labai noriu pasidalinti savo pastebėjimu apie šį produktą. 

Iš karto pasisakau, nuotrauka tokia gan nesimpatiška, nes fotografavau beveik tuščią pakuotę. Kita vertus, turiu tvirtą nuomonę, nes priemonę naudojau įvairiomis oro sąlygomis (pradedant saulėtomis, šiltomis, kada oda - kiek riebesnė, baigiant šaltuku, kuris sausina mūsų odą).

Jau esu pasakojusi apie O.D.A. prausiklį bei kremą ČIA. Jų dėka pagaliau atsikračiau aknės ir galiu džiaugtis sveika veido oda! Anksčiau galvojau, kad spuogai - nieko tokio... Bet dabar, kai sulaukiu komplimentų kokia sveika ir lygi mano veido oda, labai džiaugiuosi! 

Privalumai.
  • Punktas laimėtojas. Kartais mano oda taip išsausėja, kad negaliu naudoti jokio skysto makiažo pagrindo, nes jo neįmanoma lygiai padengti dėl šerpetojimo. Šis maskuojantis antialerginis kremas buvo vienintelis, kurį galėjau naudoti, nes jis dengiasi kaip paprastas kremas.
  • Paskutiniu metu kremą maišiau su Artdeco skystu makiažo pagrindu ir pastebėjau, kad produkto sunaudoju mažiau. Manau, kad taip buvo dėl gan tirštos O.D.A. kremo konsistencijos. Jeigu naudodavau vien makiažo pagrindą, jo reikėdavo bene tris kartus daugiau. Kita vertus, iš pradžių ta tiršta konsistencija mane gąsdino, nes galvojau, kad ja neįmanoma padengti viso veido, bet po to įsitikinau - viskas gerai.
  • Kremo spalva puikiai prisitaiko prie odos atspalvio. Šimtas pirmąjį kartą sakau - esu balta baltaodė. Dėl tos priežasties, kartais gan sudėtinga išsirinkti tinkamą pudros atspalvį. Kai O.D.A. salone rinkausi maskuojantį kremą, pirmoji spalva neatitiko mano atspalvio, todėl pasiėmiau šią, antrąją. Iš pradžių galvojau, kad bus per tamsi (jeigu kada užsuksi į saloną pamatysi, kad spalva primena kakavą su pienu), bet užsitepus ji susilygina su veido oda ir atrodo gerai.
  • Tiesa, tai nėra stipriai maskuojantis makiažo pagrindas. Ši priemonė man labiau primena stiprų BB kremą, kuris 1) paslepia veido raudonį, 2) maskuoja poras (veidas atrodo lygus), 3) lygina veido atspalvį.
  • Nealergizuoja veido odos. Neanalizuoju ir nesuprantu produktų sudėčių, bet panašu, kad nieko labai baisaus ten nėra, nes visą laiką jaučiausi labai lengvai. 
Trūkumai.
  • Jau įvardinau juos prie privalumų, bet pagrindiniai minusai, kuriuos gali pastebėti: 1) iš pažiūros per tamsi spalva, 2) tiršta konsistencija, 3) kai naudojama dideliems plotams, maskuoja tik vidutiniškai.

Man patiko (ir patinka). Tikrai jaučiau išsigelbėjimą tomis dienomis, kai makiažo pagrindas nesidengė ant veido. Aišku, kai norėjosi to stipresnio matinio efekto, naudojau ir papildomas priemones dėl to papildomo sunkumo ant veido. Ar rekomenduočiau? Tikrai taip. Tik prieš tai rekomenduoju pasitarti su kosmetologu ar parduotuvės konsultante, kad išsiaiškintum ar produktas tikrai tinka Tavo odai.

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Manau reikės ir man išbandyti, nes mūsų odos tipai labai panašūs :)

    AtsakytiPanaikinti