Knygų mugė 2016 m.

09:15


Jau net nepamenu kelintą kartą lankiausi knygų mugėje. Galvoju, kad kokį trečią, gal ketvirtą (greičiausiai ketvirtą). Kaip ten bebūtų, per tą laiką Knygų mugė man tapo kaip antras gimtadienis ar net gi Kalėdos. Ta aplinka: besišypsantys žmonės, įdomios (ir nelabai) knygos, susitikimai su mylimais rašytojais... net nesitikiu, kad gali būti kas nors įdomesnio, šviesesnio. 

Tiesa, šiemet viskas buvo šiek tiek kitaip. Mane (ir vėl) apleido mano sveikata, todėl mugėje dalyvavau tik vieną dieną - penktadienį. Mano tikslai šį kartą buvo: 
                              1) nubėgti nusipirkti naują Happy numerį (taip, tai buvo pirmoje vietoje), 
                              2) nueiti į susitikimą su A. Čekuoliu, 
                              3) nueiti į susitikimą su S. Jovaišu,
                              4) nusipirkti naują Beatos žurnalo numerį apie kurį sužinojau Knygų mugės eigoje.

Visus tikslus įgyvendinau, o dar ir smagią patirtį turėjau. Seniai galvojau noriu ar nelabai N. Narmontaitės naujos knygos. Keletą kartų knygos.lt bei knyguklubas.lt svetainėse buvau šią knygą įsimetusi į knygų krepšelį, bet taip ir nenusipirkdavau dėl nepaaiškinamų priežasčių. Aišku, knygų mugėje ją įsigijau, o dar ir su pačia rašytoja trumpai pakalbėjau. 


Kaip jau minėjau anksčiau, pirmasis mano apsilankymo taškas Knygų mugėje buvo Happy stendas. Nekantravau į kuprinę įsidėti naujausią Happy numerį, kurį turėčiau SAU ir DABAR ir grįžusi namo galėčiau jį skaityti (šį žurnalą skaitau kaip knygą: nuo pradžių iki galo, todėl galiu tikslingai pasakyti: jau įpusėjau). 

Apie pačius susitikimus galiu atsiliepti tik teigiamai. Kaip visada A. Čekuolis spinduliavo išmintimi ir sveiku humoro jausmu, o S. Jovaišas - ironija bei tuo mano darbe esančiu tikrumu (apie Saulių sužinojau tada, kai startavau kaip personalo atrankų specialistė). Tikiu, kad ir kiti renginiai (gal ne visi, bet dalis jų) buvo super įdomūs, bet nuovargis paėmė viršų... Kaip ten bebūtų, kitais metais būsiu atidesnė šiuo klausimu ir paminėsiu daugiau pavardžių.Na, ir keturios mano įsigytos knygos. Pačiai keista, bet visos - lietuviškos. Sakau keista, nes dažniausiai skaitau užsienio rašytojų literatūrą. Jokia čia paslaptis, žvalgiausi ir kitų knygų, bet niekas nekrito į akį taip, kad norėčiau spontaniškai nusipirkti. Taigi, šį kartą - tik iš anksto norėtos ir apgalvotos knygos. Tiesa, nors ir mėgstu klausyti A. Čekuolį, knygas dovanoju Justui. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)