Real Techniques makiažo kempinėlė

11:33


Žinai tą jausmą, kada tvarkingai padengti makiažo pagrindą pirštais - praktiškai neįmanoma? Neįmanoma, nes ant veido lieka spalvotos žymės, pasirodo šerpetojimai ir panašiai. Man taip būdavo. Kurį laiką net nenaudojau makiažo pagrindo, nes mėgindama maskuoti savo veido nelygumus, atrodydavau blogiau negu nepasidažiusi... Ir žinojau, ko man trūksta (tik vis delsiau užsisakyti nepaaiškinamais taupumo sumetimais), ogi jau anksčiau mėgintos makiažo kempinėlės. 

Mano pasirinkimas - Real Techniques. Nesu bandžiusi Beauty Blender (net neabejoju, kad jos puikios), bet nemėginau ir tų kempinėlių, kurias galima rasti ebay.com už porą eurų. Per daug neįsigilinusi į naudojimo principus, išsirinkau man prieinamą, kokybišką variantą. 


Pirmoji pažintis buvo prieš mažiau nei metus. Užsisakiau kempinėles iš internetinės parduotuvės iherb.com. Išmėginau tiek sausą, tiek sudrėkintą ir likau labai patenkinta. Dėl ko patenkinta?
  • Makiažo pagrindas padengiamas lygiai.
  • Geresnis maskavimas negu dengiant produktą pirštu (pasitvirtino 100%).
  • Patogus bei greitas naudojimas. Jokia čia paslaptis, nenaudoju makiažo šepetėlio, nes nemoku tinkamai laikyti šepetėlio, užtrunku labai ilgai.Visgi, čia pat išlenda ir keletas minusų:

  • Bakterijos. Kempinėlę reikia plauti po kiekvieno naudojimo. Džiovinti - natūraliai (nes radiatorius gali pažeisti viršutinį kempinės sluoksnį). Tai itin svarbu, kartais tingėjimo dėka naudoju murziną kempinėlę ir pasipuošiu naujais spuogais ant veido.
  • Gan didelis produkto sugėrimas į kempinėlę. Kažkuriame tinklaraštyje skaičiau, kad mergina naudoja vieną "dozę" (tiek, kiek per vieną paspaudimą dozatorius duoda makiažo pagrindo) pudros, kai mano atveju prireikia mažiausiai tris kartus daugiau to paties produkto.
  • Dėl dažno plovimo, kempinėlė ima byrėti (keičia formą, įtrūkinėja ir pan.).  Rekomenduojama kempinėlę keisti kas 3 mėnesius. Dėl to labai daug problemų dėl to, kad kažkas įtrūksta nematau. Tai natūralus procesas, kuris padeda atsisveikinti su vienu daiktu, pakeičiant jį nauju.Skaičiau, kad vienos makiažo priemones plauna indų plovikliu (ko nerekomenduoju jokiu būdu, nes galite pažeisti savo veido odą), kitos šampūnais, o trečios muilu. Aš laikausi nuomonės - kas tinka kūnui, tas bent iš dalies gali tikti veidui. Todėl naudoju natūralius muilus (na tuos, rankų darbo, kurie prisotinti gerųjų aliejų ir gali būti naudojami net ir veidui), vaikiškus šampūnus arba labai liūdnais atvejais - ūkinį muilą (kuris, girdėjau, taip pat gali būti kaip viena iš gydymo priemonių turint tam tikrus bėrimus). 

Ar rekomenduočiau draugėms? Tikrai taip. Pati antrą kartą įsigyju šias kempinėles (ir du vienetus iš karto!). Mano apsisprendimui įtakos turėjo tas paprastas naudojimas ir gebėjimas puikiai maskuoti mano bėrimus kenčiantį veidą. Kaina - ne tokia ir didelė (6$ + siuntimo išlaidos) už 3-4 mėnesių ramybę makiažo procese. 

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)