Matrix Total Results Wonder Boost Root Lifter priemonė

21:35


Dar lapkričio pirmomis dienomis minėjau,  kad po truputį keisiu savo tinklaraščio įvaizdį. O bet tačiau, taip pasimečiau tarp netikėtų darbų bei studijų, kad norom - nenorom kuriam laikui dingau iš ekrano. Labai tikiuosi, kad šitą bėgu rėžimą, greitai galėsiu perjungti, ir sėkmingai įsilieti į savo mėgstamą veiklą - rašymą. Na, o kol kas... pereinam prie tų jaukių akimirkų!

Lapkritis - plaukų ir kūno priežiūros mėnuo. Kaip niekada daug laiko skiriu tiems paprastiems potėpiams, kad tik geriau apsaugočiau labiausiai pažeidžiamas vietas, prasidėjus rudeniui. Be apsaugo, žinoma, norisi ir grožio... Viena iš tų priemonių, kurios kas rytą mane pasitinka - Matrix Total Results Wonder Boost Root Lifter priemonė. Turiu ir kitų plaukų formavimo priemonių, bet pastaruoju metu norisi kažko lengvo, purinančio plauką.

Turiu pripažinti, esu priklausoma nuo plaukų šaknis pakeliančių priemonių. Bandžiau Dove, John Frieda, Oriflame ir dar daugybe kitų. Šį kartą, kompanija Topbeauty.lt suteikė galimybę man išbandyti profesionalios plaukų priežiūros linijos - Matrix produktą. Tai pati pirmoji pažintis su šiuo prekiniu ženklu. Taigi, nevyniodama per daug į vatą, pereinu prie pagrindinių pastebėjimų, kuriuos susikūriau per pastarąjį mėnesį.

Kuo man patiko Matrix boost root lifter priemonė?
  • Neapsunkina plauko. Pati didžiausia problema su kuria susiduriu - prigludę plaukai. Dėl tos priežasties net ir tais atvejais, kai žinau jog niekur neisiu, purškiu papildomas priemones, kurios suteikia apimtį. Kadangi priemonė - gan vandeningos konsistencijos, papurškus šaknis jos net nesijaučia. 
  • Pakelia plaukus nuo šaknų tiek džiovinant natūraliai, tiek naudojantis džiovintuvo pagalba. Žinoma, efektas geresnis tada, kai pasirenki plaukų džiovintuvą, nes tada gali konkrečiai formuoti plauką, o kai pasirenkamas natūralus džiūvimo procesas - niekada nežinai, kaip plaukas sugalvos išdžiūti.
  • Plaukų džiūvimo laikas - tas pats, kaip ir nenaudojant šios priemonės. Anksčiau buvau susidūrusi su panašiomis priemonėmis, kurios mano plaukų džiovinimo rutiną prailgindavo beveik dvigubai (dažniausiai plaukai išdžiūva per maždaug 4 minutes). 
  • Gaivus, ilgai neišsilaikantis kvapas. Kadangi plaukai liečiasi prie veido, stengiuosi atsirinkti mažiau kvapų turinčius produktus. Kodėl? Paprasčiausiai nesinori visą dieną uostyti kažkokio tai produkto kvapo, kuris turbūt greitai atsibostų. Be to, kvapus turintys produktai gali alergizuoti veido odą ir net akis (bent jau esu susidūrusi su tokiomis situacijomis).
Kas galėtų būti geriau naudojant Matrix boost root lifter priemonę?
  • Pakuotė. Ji tikrai graži, bet su viena ranka purkšti priemonę - labai sunku. Su viena ranka prilaikau pakuotę, su kita purškiu. Nesu tikra, galbūt tai mano naudojamos pakuotės defektas, bet dydis tikrai nesuderintas su mažomis rankelėmis.
Nors ir reikalauja papildomos jėgos, šis plaukų pakėlėjas man labai patinka. Atlieka žadamą funkciją - pakelti plauką nuo šaknų bei neapsunkina šukuosenos. Pastebėjau, kad naudodama šį produktą kartu su Dove priemonėmis (apie jas papasakosiu vėliau), po truputį atgaivinu savo labai pavargusius bei slenkančius plaukus. Na, o mano rekomendacija plonų, prigludusių plaukų savininkei: nenaudok kasdienai plaukų lako ar putų, nes jos iš esmės apsunkina plauką ir dažniausiai jį sausina... Geriau pasirink lengvos tekstūros priemones (nebūtinai Matrix, gali išmėginti ir Dove, Oriflame ar kitus produktus), kurios išgauna panašų efektą. O tada... beliks džiaugtis lietingu rudeniu ir sveikai atrodančiais plaukais!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)