Dove Intensive Repair plaukų priežiūros linija

15:16


Dove intensive repair plaukų priežiūros linija - padeda atkurti ir sutvirtinti pažeistų plauko baltymų struktūrą. Skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams. Suteikia plaukams glotnumo, stiprina juos, padeda išvengti galiukų skilinėjimo (inoformacija ČIA). Mane ši produktų linija pasiekė pačiu laiku - susilpnėjus organizmui (ačiū antibiotikams) bei stipriai pradėjus slinkti plaukams. Kadangi plaukas ir taip plonas, stengiuosi investuoti į visas galimas priežiūros priemones, kad tik jie atrodytų sveikai ir išlaikytų bent jau dabartinę masę. Taigi, pristatau Tau savo įžvalgas apie dar vienus puikius produktus iš Dove.

Tiesa, kai sakau puikius, omenyje turiu, kad dar nei kartą nebuvau nusivylusi šio prekinio ženklo produktais. O išbandžiau tikrai nemažai: šampūnai, dušo želės, dezodorantai, muilai, kremai ir t.t. Skamba gan utopiškai, bet jeigu ir Tu esi mėginusi kažką iš Dove, net neabejoju, kad atsiliepimas - lygiai toks pats.Dove Intensive Repair šampūnas ir kondicionierius. Pats pirmasis kartas - kiek nevykęs: plaukas buvo sausas ir šiurkštus (net ir po kondicionieriaus). Mintyse nusijuokiau, nes pagalvojau, kad pagaliau radau produktą iš Dove, kuris man netinka. Žinoma, pradėjau laukti pleiskanų, bet... antrą, trečią kartą panaudojus šį šampūną, pastebėjau, kaip gerėja plaukų būklė. Plaukai slinkti nenustojo, bet slinkimas sumažėjo. Pats plaukas tapo glotnus. 
  • Pakuotės, nors ir panašios, kol kas nesusimaišiau naudodama produktus: šampūno dangtelis - viršuje, kondicionieriaus - apačioje. 
  • Kvepia skaniai, neįkyriai. Kvapo plaukuose nelieka, todėl pasakyti, kuo konkrečiai kvepia - negaliu.
  • Kondicionierius man labai patinka, nes nereikia jo laikyti ant plauko, tiesiog užsidėjai ir nuplovei. Taip sutaupau laiko rytais. Dove Intensive Repair plaukų kaukė. Lengvos konsistencijos plaukų kaukė, kurią naudoju ne dažniau negu kartą per savaitę. Veikia panašiai kaip ir kondicionierius - apgaubia plauką, taip padarydamas jį glotnų bei sveiką. Efektas išsilaiko praktiškai visą savaitę, todėl naudojimo dažninti nežadu (be to, galvą plaunu rytais, skubėdama, todėl negaliu skirti 10-15 minučių tokiai procedūrai).


Dove Intensive Repair kondicionierius. Labai panašus produktas kaip ir aukščiau aprašytas kondicionierius. Pagrindinis skirtumas - jį ant plaukų reikia palaikyti bent 60 sekundžių. Taigi, šią priemonę laikau kaip tarpinę tarp aukščiau apkalbėtų plaukų kaukės bei kondicionieriaus. 

Savo kasdienybės jau neįsivaizduoju be pirmų dviejų priemonių bei visai neseniai aptarto Matrix purškiklio plaukų purumui. Žinoma, pasibaigus priemonėms, ko gero norėsis išbandyti ką nors naują, bet neatmetu galimybės, kad dar kartą išmėginsiu šiuos produktus!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)