Carmex granatų kvapo lūpų balzamas

22:08


Dar tada, kai lankiau Makiažo kursus sau (daugiau negu metai praėjo...), turėjau galimybę susipažinti su Carmex lūpų balzamais. Profesionalios makiažo meistrės naudoja šiuos produktus merginoms, kurių lūpos - išsausėjusios ar suskilinėjusios. Pamenu, mokytoja sakė, kad Carmex lūpų balzamai - vieni greičiausiai veikiančių, todėl jį naudoja nuotakoms ir kitoms makiažus užsisakiusioms merginoms. 

Praėjus daugiau negu metams, naudoju Carmex lūpų balzamą su granatais. Tiesa, šis lūpų balzamas - su SPF filtru nuo saulės ir šiek tiek šaldantis lūpas, todėl galbūt labiau tiktų šiltuoju metų laiku. Galbūt pažymėjau kursyvu, nes šiuo metu šis lūpų balzamas - vienintelis, kuris susitvarko su rudeniu kvėpuojančiomis lūpomis.

Pagrindiniai privalumai ir trūkumai.
  • Greitas efektas. Vos tik prasidėjus šalčiams, spėjau nusikramtyti lūpas. Dėka šio lūpų balzamo, šiuo metu šypsausi sveikomis lūpomis.
  • Puikus drėkinimas. Ant lūpų jaučiamas neįkyrus riebaliuko (nežinau, kaip tą apibūdinti kitaip) jausmas. Lūpos atrodo ir jaučiasi švelnios, minkštos ir, svarbiausia, sveikos.
  • Apsauga nuo saulės. Ant pakuotės parašyta, kad užtikrinama 80 minučių apsauga. Visai neblogai!
  • Kartokas skonis. Bene vienintelis trūkumas - nuvalgius lūpų balzamą, juntamas kartumas burnoje. Truputį neramu, kad prisivalgau kažko nesveiko, bet efektas - nerealus.


Anksčiau įsigyti Carmex buvo gan sudėtinga (buvau mačiusi juos Erdesoj bei asos.com). Šiuo metu bet kuri norinti atgaivinti savo lūpas, gali užsukti į topbeauty.lt ir išsirinkti labiausiai sau tinkantį balzamą. Topbeauty.lt man labai patiko dėl operatyvumo bei  gausaus kokybiškos kosmetikos pasirinkimo.

Ar rekomenduočiau šį lūpų balzamą? Toms, kurios nori sveikų, gražių lūpų, tikrai siūlau išmėginti! Ypač dabar, kai yra didžiulis kvapų pasirinkimas. Tai vis dar vienas geriausių mano kada mėgintų lūpų balzamų (dar labai patiko Pienės pūkas, bet jie nebegamina kosmetikos).

You Might Also Like

2 komentarai (-ų)

  1. Puikus lupu Balzamas !!!! Viena karta pabandes nebenori kitokio <3

    AtsakytiPanaikinti
  2. Carmex tikrai puikiai veikantis lupu balzamas, visuomet turiu savo kosmetineje :)

    AtsakytiPanaikinti