Rasa Beauty Drop veido kremas su dvigubu drėkinimo efektu

21:49


Be ko neįmanoma odos priežiūra? 1) valymo, 2) drėkinimo. Oda, kokia ji bebūtų: riebi, mišri ar linkusi į sausumą, vistiek reikalauja drėkinimo. Drėkinamųjų kremų - begalybė, bet ne visi jie naudingi. Turiu pripažinti, kad per visą savo kremų naudojimo istoriją, didžioji dalis drėkinamųjų priemonių sausino mano veido odą. Dėl tos priežasties kurį laiką (iš tikrųjų, tai gan ilgai užsitęsė ir truko keletą metų) mano riebi oda pleiskanojo. Na, bent jau iki tol, kol atradau kosmetiką iš O.D.A. Po to mano paieškos pasidarė gerokai sėkmingesnės: visai neblogai sunaudojau kremą iš Avon, o dabar Jums noriu papasakoti apie naujausią atradimą - lietuvišką drėkinamąjį kremą iš Rasos.

Trumpa įžanga. Visai neseniai turėjau galimybę gyvai pabendrauti su prekinių ženklų Rasa ir Aras vadove - Juste. Ji papasakojo apie pačios įmonės vertybes, produktus ir pan. Man labiausiai patiko keletas jos idėjų: 1) Pasaulyje nėra negražių moterų. Yra tik moterys, kurios nežino, kad jos - gražios ir 2) prekės ženklų pasidalijimas: Margarita - visai šeimai skirta linija, t.y. naudinga visiems, na o Rasa - konkrečiai problemai spręsti. Pagrindinė mano veido problema - veido pleiskanojimas dėl drėgmės trūkumo. Taip mano grožio priemonių lentynoje atsirado Beauty Drop linijos veido kremas su dvigubu drėkinamuoju efektu.

Privalumai:
  • Kremas išties švelnios, vandeningos konsistencijos. Dėl tos priežasties priemonė išties greit susigeria į veido odą. 
  • Kremas netempia odos. Anaiptol, veido oda - puikiai sudrėkinta, švelni ir sveikai švytinti. 
  • Nealergizuoja, nekemša porų. Drąsiai naudoju šį kremą po veido procedūrų.
  • Pakuotė išties elegantiška, patogi dozuoti drėkinamąjį kremą. Kad jau prakalbau apie dozavimą, priemonė išties skalsi (kremo pakanka praktiškai tiek, kiek matote nuotraukoje apačioje).
Trūkumai:
  • Išties tai net ne trūkumas, bet pastebėjimas: šis veido kremas - skirtas sausai arba normaliai veido odai. Kadangi manoji - išsausėjusi riebi - naudodama šį kremą ilgiau negu mėnesį, pajutau, kad oda įdienojus tampa šiek tiek riebi. 


Reziume. Rekomenduoju šią priemonę visoms sausą veido odą turinčioms merginoms ir moterims. Pati labai džiaugiuosi, kad radau šį veido kremą. Tiesa, baigusi šį produktą, grįšiu prie savo taip mylimos O.D.A. kosmetikos (nes šiuo metu naudojamas prausiklis alergizuoja). Visgi, net ir tos, kurios turi akne problemų (na, bent jau aš naudoju) gali naudoti šį dvigubai drėkinantį veido kremą, nes priemonė tikrai nealergizuoja veido odos. Tik tuo atveju siūlau elgtis panašiai kaip aš: naudoti šį veido kremą pakaitomis su problemą sprendžiančiu veido kremu.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)