Rival de Loop makiažo valiklis

18:52


Taip pagalvojau, jau laikas naujam įrašui naujame tinklaraštyje! Straipsnelis gal ir ne bomba, bet pasidalinti apie vieną iš reikalingiausių priemonių - makiažo valiklį, papasakoti tiesiog privalau.

Pasibaigus miceliniam vandeniui iš Nivea užsukau į Drogą, kad išsirinkčiau naują priemonę makiažui valyti. Miceliuką tuo metu norėjau pakeisti į akių makiažo valiklį. Į akis krito mažas, kieto plastiko buteliukas su švelniai mėlynomis dekoracijomis. Taip mano namuose atsirado pirmoji ir kol kas vienintelė priemonė iš Riever de Loop. Taigi, trumpai apie priemonę.

Priemonės privalumai:
  • Prieinama kaina. Tikrai neprimenu, kiek tiksliai kainavo, bet tai buvo viena pigiausių makiažo valymo priemonių iš visų.
  • Švelnus kvapas. Na, toks švaros: nei per daug parfumuotas, nei vandenuko. Manau, kad puikiai tiks merginoms, kurios yra jautrios kvapams.
  • Puikiai nuvalo ant veido esantį makiažą. Pati naudojau tik vieną-du vatos diskelius (priklausimai nuo makiažo kiekio ant veido), kad nuvalyčiau veidą.
  • Ne aliejinio pagrindo. Labai nemėgstu, kai priemonės palieka riebalą ant veido. Tiesa, aliejiniai makiažo valikliai geriau valo blakstienų tušą, taigi šis privalumas - tuo pačiu ir trūkumas.
  • Patogi, simpatiška pakuotė. 
Makiažo valiklio trūkumai:
  • Nenuvalo blakstienų tušo. Šveisk, lauk, daryk ką nori - ryte atsikelsi kaip panda. Nors veido makiažą nuvalo kuo puikiausiai, bet blakstienos lieka padažytos. Ir visai nesvarbu, kokį blakstienų tušą (atsparų vandeniui ar ne) naudoji.
  • Šis makiažo valiklis - išties netaupus. Nors pakuotė - gan mažutė, bet priemonės man užteko viso labo mėnesiui. Šiaip pati jaučiau, kad Rival de Loop makiažo valiklio reikėjo išties nemažai, kad nuvalyčiau elementarų BB kremą nuo veido!

Reziume. Mano nuomonė apie Rival de Loop makiažo valiklį - gan pozityvi. Makiažą pavykdavo nusivalyti gan gretai, bet netaupiai. Tiesa, antrą kartą šio makiažo valiklio nenaudočiau: kažkaip nematau reikalo vidutiniško efektyvumo priemonei skirti dar vieną šansą. Juk parduotuvių lentynos pilnos makiažo valiklių, tik išsirinkti reikia!

Gražaus šeštadienio vakaro!

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)