Rasa Unique Body Care Intensyviai drėkinantis kūno losjonas

16:36

Kaip jau minėjau facebook'e (ČIA), mane aplankė pirmosios gimtadienio dovanos: grožio priemonių rinkinys iš Biok laboratorijos. Biok laboratorija geriau žinoma kaip Rasos, Margaritos, Aro, Ecodentos gamintojai. Tiesa, pradėjusi skaitinėti plačiau apie šiuos prekinius ženklus, pagalvojau, kad būtų visai smagu sulaukti Jurgitos linijos (kažkaip anksčiau nesusimąsčiau, kad šiuo vardu besipuošiančių merginų - tiek daug). Kaip ten bebūtų, šiandien noriu papasakoti apie išties šaunų kūno losjoną iš Rasos.


Turiu pripažinti, jeigu nebūčiau gavusi dovanų šio kūno losjono, pati būčiau jį įsigijusi. Juk ta pakuotė tiesiog nuostabi... Galbūt kvailai nuskambės, bet dažniausiai grožio priemones renkuosi pagal jų pakuotes, o tik tada domiuosi, koks jų poveikis. Kad jūs to išvengtumėte, trumpai papasakosiu apie šį kremą:

Pagrindinės sudedamosios dalys:
  • Aloe vera kitaip dar žinomas kaip alijošius. Drėkina, tonizuoja, ramina odą po saulės vonių, suteikia odai elastingumo.
  • Hialuronas. Šiuo metu itin madinga priemonė grožio rinkoje. Viena hialurono dalelė pritraukia tris daleles vandens. Taigi, tai pagrindinis šaltinis palaikantis odos drėgmės pusiausvyrą. Aišku, šiuo klausimu galima diskutuoti labai daug ir prasmingai: kremai paveikia tik viršutinį odos sluoksnį, todėl sunku pasakyti, kiek kremai su hialuronu - iš tikrųjų veiksmingi. 
  • UREA kitaip žinomas kaip šlapalas. Pašalina tempimo pojūtį, minkština ir drėkina odą. Galbūt ir skamba gan keistai, bet kosmetikoje UREA naudojamas jau gan seniai.
 Privalumai:

  • Itin lengvai susigeria. Priemonė išties puikios konsistencijos, kuri vos tik paskirsčius ant odos, įsigeria į ją. Naudojant šį losjoną, visai pamiršau, ką reiškia laukimas, kol priemonė susigers. 
  • Lengvas, švelnus kvapas. Švelnus alijošiaus kvapas tiks net ir toms, kurios nemėgsta parfumuotų kūno priežiūros priemonių. Užsitepus priemonę, juntamas švelnus gaivos kvapas, bet jokio erzinančio gėlių ir pan. aromato.
  • Gan skysta konsistencija. Losjonas išties lengvos konsistencijos, kurią lengva paskirstyti ant odos. Kita vertus, dėl to, kad losjonas - išties skystas, dažniausiai jo išspaudžiu gerokai daugiau negu tikėjausi. 
  • Žavi, skoninga pakuotė. Man pastelinės spalvos absoliučiai simbolizuoja pozityvumą (galbūt dėl tos priežasties nepastebiu losjono trūkumų) ir kokybę. Manau, kad išsirinkus pastelinių spalvų pakuotes, gamintojai tikrai išlošia: juk tokios priemonės geriausiai matomos lentynose, be to asocijuojasi su gražiausiais vasaros prisiminimais!
  • Puikiai drėkina odą. Užsitepusi šios priemonės, jaučiu, kokia minkšta, švelni ir elastinga mano oda. Kojos nuo dažno pėdkelnių ir kelnių nešiojimo sausėja, todėl drėkinamosios priemonės man būtinos. Reguliariai naudodama Rasos Unique Body care kūno losjoną, jaučiu akivaizdų skirtumą!

Trūkumai:
  • Kaip jau minėjau, priemonė išties skystos konsistencijos. Dėl tos priežasties gan sunku dozuoti šį Rasos Unique body care kūno losjoną. Kartais mintyse nusijuokiu: matyt losjonas tiek motyvuotas, kad stengiasi pabėgti iš pakuotės ir pagerinti mano odos būklę.
  • Vos gavęs sąlytį su vandeniu, losjonas nusivalo. Suprantu, kad tai gan normalu, bet esu pratusi prie kiek riebesnių priemonių, kurios net ir po trumpų vandens procedūrų lieka ant kūno. Leidžiu sau kurti grožio priemonių top 3. Kol kas kūnų kremų/losjonų tope yra šis Rasos intensyviai drėkinantis kūno losjonas ir Palmer's kūno losjonas su kakavos sviestu. Na, o trečioji vieta - kol kas tuščia. Sakau kol kas, nes manau, kad atsiras dar viena priemonė, kurią iš tiesų norėsiu pagirti. Kaip ten bebūtų... atkeliavęs į namus šis Rasa Unique Care kūno losjonas, atnešė naujovių ir mano gyvenime: pagaliau išmokau reguliariai naudoti kūno kremus! Kažkaip ir norisi, ir efektas patinka. 

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)