Power Bank arba nešiojamas energijos bankas

17:49

Šiandien ne apie kosmetiką, bet vieną iš svarbiausių vasaros atributų - nešiojamą telefono (ir ne tik) įkroviklį, kitaip dar vadinamą Power Bank (liet. energijos saugykla). Kodėl vienas svarbiausių? Vasarą taip norisi vieną kitą selfie padaryti, ančiukus plaukiančius ežere pafotografuoti, instagram'e parodyti kepyklėlėje įsigyto pyrago gabalėlį ir t.t. Žodžiu, vasarą vis mažiau ir mažiau laiko praleidžiame namuose, o telefonai tai nebe Nokia 3310 - baterijos išsikrauna akimirksniu (na bent jau mano Samsung S3 aktyviai juo naudojantis miršta per dieną). Taip apsvarsčiusi visus vasaros planus, ir įsigijau nešiojamą įkroviklį telefonui.

Trumpa charakteristika: 
  • Šis mažas gražuolis savyje gali sukaupti 2600 mAh, kai tuo tarpu mano telefono baterija - 2100 mAh. Taigi, išvykus į gamtą, festivalį ar ilgesnę kelionę telefoną pakrausite 1 kartą ir dar truputį. Na taip, ne kažką ir išloši, bet trumpesnės kelionės metu bent jau gali būti tikra(-s), kad telefonas atlaikys visus facebook'o ir fotografavimo išbandymus. Ilgesnės kelionės metu, galima įsigyti didesnės talpos saugyklą.
  • Kraunasi per USB laidą. Kur ir kaip krausi - išmonės dalykas. Aš šiam reikalui naudoju adapterį nuo telefono.
  • Tiksliai pasakyti, kiek laiko šis išradimas kraunasi - negaliu, nes jį įjungiu naktimis. Visgi, manau, kad procesas - gan ilgas, nes energija - gan maža. Lygiai taip pat kraunant ir telefono aparatą - viskas trunka šiek tiek ilgiau, negu kraunant tiesiogiai. Bet ar tai labai svarbu? Man svarbiausia, kad telefonas gyvas
  • Aiškus veikimo principas: IN - energija per šią pusę įeina (kraunasi), OUT - išeina (krauna). Įjungus krauti: lemputė mirksi - kraunasi, šviečia nepertraukiamai - įkrovimas baigtas.
  • Telpa į bet kurią rankinę (matmenys: 9.7 x 2.4 x 2.2 cm). Tiesa, prie raktų kabinti nenorėčiau... Kažkaip nesaugiai atrodo taip kas kartą į duris daužyti.
  • Man visai maloniai žiūrisi. Tiesa, galima įsigyti ir ryškesnių spalvų, bet šį kartą mano pasirinkimą lėmė kaina (bijojau, kad neveiks, kad neatkeliaus ir pan.).
  • Prieinama kaina. Aš sumokėjau viso labo 3.66 USD. Siuntimas - nemokamas.Šį Power bank'ą galima įsigyti iš internetinės parduotuvės www.gearbest.com. Siuntimo trukmė (vadovaujuosi asmenine patirtimi) - šiek tiek daugiau negu mėnuo. Tiesa, vidinė svetainės kultūra - labai tvarkinga: jeigu parašysi, tikrai maloniai atrašys ir nuramins. Šiaip, jeigu reikėtų įvardyti minusus, tai NR. 1 - ilgas siuntimas, o NR. 2 - gan silpna plastikinė pakuotė, kuri buvo šiek tiek sulamdyta (bet pati prekė nebuvo paliesta ir sunkiai įsivaizduoju, kaip ją reikėtų sužaloti minkštame voke). 

Reziume: gal ir ne amžinas daiktas (visgi made in China), bet tikrai man praverčiantis kovojant su trumpu telefono baterijos laikymu. Pamenu, pernai per Granatas (pasikrauti telefoną ten buvo kur, Ežys turėjo savo palapinę, bet eilės buvo tikrai ne vieno ir ne penkių žmonių ilgio) mano telefonas nuduso vos tik atvažiavus. Dabar jau žinau, kad ši problema nepasikartos.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Antrinu- tikrai geras daiktas, nes dažniausiai baterija numiršta kai mažiausiai to tikies/labiausiai reikia/nėra galimybės pasikraut. Visais šitais atvejais padeda antra baterija arba toks pakrovėjas:) Beje, nemažai baterijos galima sutaupyt pažaidus su programom- atjungt nenaudojamas arba išvis ištrint. Pvz mano telefonas yra atrakintas, todėl galima galutinai išjungt kai kurias nereikalingas, siūlau pamėgint:)

    AtsakytiPanaikinti