Kokybiškos pėdkelnės = laiminga moteris

21:53


Žinote, ką reiškia nuovargis? Man atrodo, kad aš pradedu suprasti. Darbe bandau suktis kaip vijurkas, tai grįžusi namo jaučiu, kaip mintys šiek tiek atsilieka nuo veiksmų. Dėl tos priežasties vis mažiau laiko skiriu savo dienoraščiui. Turiu pripažinti, laukiu kol grįšiu į savo minčių tekėjimo tėkmę ir plačiau galėsiu papasakoti apie savo naujus atradimus! Kaip ten bebūtų, turiu trumpą pasakojimą šiandienai! Apie pėdkelnes...

Nežinau kaip Jūs, bet man labai sunkiai sekasi draugauti su plonomis pėdkelnėmis. Na, tokiomis 20 denų ir mažiau... Dėl tos priežasties džiaugiuosi rudeniu, žiema ir pavasariu, kada galiu sau lekioti su storomis ir neplyštančiomis pėdkelnėmis (dažniausiai juodomis). Užtat dabar, vasarą, einant į darbą tenka (dėl elementaraus etiketo taisyklių) pratintis prie tų plonų, dažnai plyštančių, visur užkliūvančių pėdkelnių!

Iš pradžių galvojau, kad niekas nerašo apie pėdkelnes ir niekam neįdomu. Bet pradėjusi skaityti A. Gilytės knygą "Spintologija" supratau, kad pėdkelnės - vienas iš individualaus stiliaus atributų (p. - 20). Čia panašiai kaip ir aksesuarai: jeigu išsirenki tinkamus, atrodai nepriekaištingai.

Ilga įžanga, o iš tikrųjų noriu trumpai papasakoti apie savo metų atradimą: ORI pėdkelnes! Anksčiau pėdkelnes pirkdavau tik iš specializuotų parduotuvių, bet nusivylusi jų kokybe ėmiau maištauti ir užsukau į Maximą. Maišto idėja kilo dėl tos priežasties, nes investavusi ~10€ už dvejas pėdkelnes, su jomis išėjau vos vieną kartą (taip, vieną, nes suplėšiau vienas iš karto). Pravertusi visas pėdkelnių lentynas (ten ir taip visada netvarka), išsirinkau vienas pigiausių - viso labo už 1.19€. Ir ką, jos nerealios! Tokios gan matinės ir natūralios, spalvų pasirinkimas - platus, o ir kaina juokinga. Nešioju jau beveik mėnesį, o skylių kol kas neprisidarau.

Nenoriu daryti reklamos arba anti-reklamos, bet šį kartą leidžiu sau pastebėti, kad kaina ne visada reiškia kokybę. Dar kartą įsitikinau, kad entuziastingas pokyčių noras (kai išmėginti pačias įvairiausias priemones), leidžia pajusti atradimo džiaugsmą!

You Might Also Like

3 komentarai (-ų)

 1. Atradimo jausmas pats smagiausias dalykas :)
  Džiaugiuosi, kad atradai kažką naujo :) Man šios pėdkelnės irgi patinka ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Galėjai anksčiau papasakoti! :D Aš tiek pinigų veltui išleidau...:((

   Panaikinti
  2. Mielai būčiau, bet nežinojau, kad ieškai ;)

   Panaikinti