Daniele de Winter Beauty Shot // arba Daniele de Winter grožio gėrimas

15:43

Šeštadienis - laisvadienis! Ir iš tikrųjų, ryte ilgai varčiausi lovoje, po to plaukus išsitepiau aliejumi ir... prisėdau prie savo mylimo dienoraščio. Taigi turiu ką papasakoti! 

Šiandien noriu papasakoti apie labai įdomų produktą - grožio kokteilį! Na tokį, kai miltelius sumaišai su vandeniu ir pasimėgaudama gali gerti. Neva tokios priemonės geriau išsivaikšto po organizmą ir padeda kurti grožį. Čia kaip tame anekdote apie kosmetiką, kur sakoma, kad valgyk kosmetiką, kad būtum graži iš vidaus. Tai ką, dabar tokių drastiškų priemonių nebereikia (aš juokauju, žinoma). Galima užsukti į vaistinę ir įsigyti Beauty[in]Force (panašaus tipo produktas) arba Daniele de Winter Beauty shot. Abu bandžiau, abu patiko, bet... šiandien papasakosiu apie pastarąjį.


Daniele de Winter - SPA kosmetikos gamintojai iš Monako. O turi jie visko, pradedant saulės linija baigiant grožio kokteiliais. Būtent kokteiliai ir pasiekė mane (ačiū nuostabiai butokei!). Jeigu ir Jums įdomu, šiuos kokteilius galite išmėginti SPA centruose. Teko girdėti, kad žymūs lietuvaičiai naudoja šiuos grožio kokteilius.

Trumpai apie šį grožio kokteilį: tai gėrimas, kurio dėka organizmas sąveikauja su kolagenu, antioksidantais ir vaisiais veikdamas odą iš vidaus. Iš esmės, visos grožio priemonės, kuriomis valome veidą, pasiekia tik viršutinius odos sluoksnius, bet dažnai problemos yra kur kas giliau. Tiesa, skysta konsistencija greičiau pasiskirsto po organizmą (lyginant su kapsulėmis), todėl efektas juntamas gerokai greičiau. Be to, šis gėrimas - be cukraus ar saldiklių, glitimo, sintetinių dažiklių. Visai neblogai, ką?

Mano pastebėjimai: priemonės skonį galima kęsti, bet į mėgstamiausių sąrašą tikrai neįtraukčiau. Skonis gaivus, bet man primena šermukšnių ir pomidorų sulčių mišinį. O ir kaina man pasirodė gan didelė: priemonė turi būti naudojama nepertraukiamai, po vieną pakuotę per dieną (mėnesiui šie kokteiliai kainuotų ~80 EUR). Norėčiau sau leisti tiek investuoti į grožį, bet...
Ką pajutau? Energiją! Kartais rytais išgeriu kavos ar kokį energetinį gėrimą, bet energijos negaunu. Tik pakyla spaudimas, greičiau plaka širdis ir imu jaustis kaip kosmose. Daniele de Winter Beauty Shot parodė, kad energija gali atsirasti natūraliai, be neigiamų padarinių. Na, o gražesnė netapau: veidas per naktį neužgijo, antakiai neišsipešiojo, dešimt kilogramų nenukrio. Bet aš viso labo tik paragavau šios priemonės. 

Tiesa, girdėjau istoriją, kad pastoviai naudojant šią priemonę, sumažėja egzemos. Taigi, imu tikėti, kad tokie grožio produktai - veiksmingi. Tik tiek, kad šie beauty shot'ai - iš esmės neprieinami vidutinės klasės moterims ir merginoms. 

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Ačiū už šitą apžvalgą. Niekada neteko bandyti gražintis iš vidaus, bet visai būtų įdomu :) Daniele de Winter kosmetiką galima rasti Vilniaus Kempinski, todėl ji tikrai nėra iš pigiųjų. O šiaip daug ką nulemia marketingas...kaip pvz. The Super Elixir:) bet yra tikrai ne mažai prieinamų ir veikiančių produktų, tik reikia atrasti, kas tinka :)

    http://www.misslily.lt/

    AtsakytiPanaikinti