Douglas Beauty System More Than Moisture. Daugiafunkcinės priežiūros emulsija

17:41

Turiu pripažinti, garsūs prekiniai ženklai man kelia pasitikėjimą. Laikausi nuomonės, kad geriau pasitaupyti, bet įsigyti kažką tikrai kokybiško. Ypač kai tai liečia veido priežiūros sritį. Visgi nuo naudojamų veido priemonių priklauso ir veido būklė. 

Pamenu, mano veido oda vienu metu buvo velniškai išsausėjusi. Nebežinojau ko griebtis: vengiau bet kokios kosmetikos, nuolat prižiūrėjau veido odą, bet nieko. Dėl tos priežasties užsukau į Douglas parduotuvę, kurioje konsultantė man pasiūlė vieną išeitį - Douglas daugiafunkcinės priežiūros emulsiją. 


Turiu prisipažinti, ši priemonė man labai patiko, o ir padėjo išspręsti sausos odos problemą. Bet panaudojus natūralias veido priemones iš Eco Desire (laukiu pirmosios algos, kad galėčiau vėl įsigyti jų kremų), supratau, kad dirbtiniai kvapai mane atgraso. Taigi turbūt nenustebinsiu sakydama, kad antrą kartą šios priemonės nepirkčiau. O bet tačiau, jeigu Jūsų neatgraso cheminė sudėtis, tai gali būti puikus būdas išsausėjusiai odai gydyti.

Kokius privalumus pastebėjau naudodama šią priemonę?
  • Greitai išsprendžiau išsausėjusios veido odos problemas. Odos būklė pasitaisė ir vėl galėjau dažytis be baimės, kad žandai ir smakras atrodys nusilupęs.
  • Labai maloni ir lengva kremo tekstūra. Ši emulsija - labai lengvai pasiskirsto ant odos ir kremo tarsi nelieka (tik tas natūralus švelnumas ant veido). Tikrai ne vienai draugei pasakojau, kokia šauni ši veido priemonė dėl jos lengvo naudojimo.
  • Sudėtyje yra mango sėklų sviesto, hialurono, vitamino E, kurie puikiai drėkina veido odą bei išlaiko elastingumą. Ir iš tikrųjų, naudojant šią emulsiją veido oda buvo skaistesnė.
  • Šveicariška kokybė. Puikiai žinote, kad šveicarai puikiai susidoroja su laikrodžių gamyba. Manau, kad tai atskleidžia jų smulkmeniškumą ir prestižiškumą, kuris yra svarbus ir grožio bei veido priežiūros priemonėse.
  • Nekemša porų, yra draugiškas net ir į aknę linkusiai odai. Naudodama šią emulsija nepastebėjau jokių alergijos simptomų. Anaiptol, oda tapo skaisti ir švytinti.
  • Patogi pakuotė. Priemonės su dozatoriais - higieniškesnės negu tos, iš kurių reikia kremą kabinti ranka. Žinoma, kartais dozatoriai duoda tiek kremo, kad užtektų trims kartams, bet tik ne šis: vienas spust ir turi lašelį kremo vienam naudojimui.

Kodėl antrą kartą nekartočiau šios daugiafunkcinės priežiūros emulsijos?
  • 50 ml kremo kainuoja ~25 EUR. Jeigu ši emulsija būtų atitikusi mano poreikius, nesakyčiau, kad tai minusas. Visgi galima rasti panašaus principo kremus gerokai pigiau.
  • Man nepatiko cheminis kvapas. Nei stiprus, nei erzinantis (o užsitepus emulsiją išvis dingsta), bet man kažkuo užkliuvo. Kaip jau minėjau anksčiau, labiau mėgstu natūralius kvapus, kad ir kokie stiprūs ar kitiems nepriimtini jie būtų.
Tikrai nuostabi veido priežiūros priemonė. Tai buvo pirmoji mano pažintis su Douglas kosmetika. Kaip jau minėjau, ši emulsija puikiai išsprendžia sausėjančio veido ir nuovargio problemas, bet nekvepia gamta. Tas natūralumo troškimas - bene vienintelė priežastis, kodėl atsisakiau šio veido kremo.

You Might Also Like

0 komentarai (-ų)