Geriausio skalbiklio bei valiklio paieškos. Arba kaip rasti priemones vertas dėmesio?

15:41

Nuo mažumės esu gan savarankiška: visada pas gydytoją eidavau viena, niekada neturėjau problemų gaminantis maistą. Užtat gyvenant tėvų namuose išvengdavau dviejų darbų: rūbų skalbimo ir vonios bei virtuvės įrangos valymo. Turiu prisipažinti, tėvų namuose skalbimo mašina naudojausi tik vieną kartą, o ir ta istorija labai smagi. Mama buvo išvykusi į pažintinę kelionę po Europą, o rengtis nebeturėjau ką! Taigi sumetusi rūbus į skalbimo mašiną, skambinau mamai, kad paaiškintų, kaip tas velnio aparatas veikia (anksčiau minėjau, kad technika, kuri turi daugiau negu vieną mygtuką - ne man). Išsikrausčiusi į Vilnių (viena laimė, kad čia skalbimo mašina turi vos vieną mygtuką!) su rūbų skalbimu ir kriauklių valymu turėjau susidoroti pati. Taigi turėjau rasti priemones, kuriomis galiu pasitikėti. (Čia turėtų suklusti visi studentai arba naujakuriai, kurie ieško gan sveikų buityje naudojamų produktų.) Taip į mano rankas daugiau negu prieš metus pakliuvo lietuvių produkcija Balance (juos galite rasti ČIA).  Nuo tada iš rankų nepaleidžiu jų skysto skalbiklio, rūbų minkštiklio bei virtuvės arba universalaus valiklio. 


Kuo ypatingos šios priemonės? 
  • Pirmiausia, didžiuojuosi tuo, kad visos priemonės - lietuviškos. Kažkodėl esu įsitikinusi, kad savame krašte ir skalbiklis geresnis.
  • Priemonės yra patvirtintos dermatologų. Kadangi gyvenu su žmogumi, kuris yra alergiškas beveik visoms skalbimo priemonėms, žinau, kad jokių alergijų skalbikliai nekelia. Taip yra dėl priemonių sudėties, kurios yra be dirgiklių, fosfatų, alergenų, kurie ir erzina jautrią odą.
  • Priemonės yra ekologiškos. Sveika tiek žmogui, tiek gamtai. Žinoma, tai ne skalbimo riešutai (kurie neatlieka skalbiklio funkcijos bei turi labai keistą ir nemalonų kvapą), bet yra 100% biologiškai skaidūs dėl ko ir nekenkia nei priemones naudojantiems žmonėms, nei gamtai. 
  • Priemonės - pigios, o kiekiai tikrai dideli (skalbikliai - 1,5 l tūrio). Skalbiu gan dažnai, o skalbiklis vis nesibaigia! 
  • Kvapas - labai neutralus. Žinote tą jausmą, kai rūbus išskalbi, o jie turi keistą, cheminį kvapą? Naudojant Balance priemones, galima pamiršti tą nemalonų, ilgai išliekantį kvapą.
Šiuo metu naudoju net ir vaikišką plaukų šampūną. Žinau, kad išaugau iš to amžiaus, kada visi galvoja jog esi vaikas, bet mamai visada liksiu vaiku. Esu labai patenkinta šia priemone, nes plaukai yra purūs ir atrodo sveikai. Be to, patekęs į akis šampūnas negraužia! Tik vienas minusas - jis labai sunkiai putoja, dėl to priemonės man reikia gan daug! (Tik vaiko plaukas yra gerokai švelnesnis, nėra dažytas ir pan.) Tikrai rekomenduoju visoms mamytėms, kurios nežino, kokį šampūną nupirkti savo mažiesiems.
Visada pastebėjusi nuolaidą (tada skalbiklį arba valiklį galima įsigyti praktiškai už centus!) įsigyju vieną ar kitą priemonę. Man Balance priemonės labai patinka ir dar kurį laiką neieškosiu nieko naujo.

You Might Also Like

1 komentarai (-ų)

  1. Ačiū, Greta, už tokį aiškų aprašymą :) jau žinau, ką pirksiu... Skalbiu rankomis, tad rankytės tikrai nuskriaudžiamos... Pažiūrėsim, kaip bus šiomis;)

    AtsakytiPanaikinti