Rožinė Gentle Day dovana

11:56Nuolat žiniasklaidoje girdime žodžius saugumas, laisvė, laimė ir t.t. Tai daiktavardžiai, kuriuos galime naudoti įvairiuose kontekstuose, net ir aptardamos intymios higienos priemones. Ko gero ne viena mergina, moteris man pritars, kad tomis dienomis norisi jaustis saugiai (išvengti prabėgimo ir per dažno intymios higienos priemonių keitimo), laisvai (neriboti savo apsisprendimo dėvėti šviesią suknelę ar baltas kelnes) ir, žinoma, visada norime būti laimingos!

Nemėgstu higieninių įklotų, kurių paviršius - sintetinis. Jie nepatogūs tiek vasarą, tiek žiemą: griaužia, nesuteikia saugumo, būna, kad net skleidžia keistą čežėjimo garsą. Jau seniai tokias priemones išmečiau iš savo stebuklingojo stalčiaus ir... susikūriau savo higieninės laimės oazę. Prie mano laimės prisidėjo Gentle Day!

Gentle Day - ekologiški, nealergizuojantys, anijoniniai (veikia antibakteriškai ir stiprina imunitetą) paketai ir įklotai. 

Mane pasiekė miiiilžiniškas rinkinys, kuriame radau priemonių, kurios tapo mano favoritėmis. Dalinuosi savo patirtimi su tomis, kurios vis dar dvejoja ar verta įsigyti šios firmos higienos priemonių. (Pati tikiu merginų rekomendacijomis, o ne televizinėmis reklamomis.)

 • Pirmiausia norėčiau papasakoti apie drėgnas Gentle Day servetėles. Bekvapės, švelnios, nedirginančios intymios higienos servetėlės. Puikiai (!!!) mane saugojo festivalių, savaitgalių kaime metu. Anksčiau gan skeptiškai žvelgiau į tokio tipo higienos priemones, bet šiuo metu mano požiūris yra absoliučiai teigiamas: visada keliaudama kur nors toliau pačiumpu šias servetėles.
 • Antroji priemonė - Gentle Day intymios higienos prausiklis. Jokių alergijų, jokio nepasitenkinimo, erzinančio kvapo! Moterims, kurios kada nors turėjo ginekologinių problemų, žino, kaip svarbu tinkamai savimi pasirūpinti. Pati kurį laiką turėjau bėdų, kurios išsisprendė pakeitus anksčiau naudotas higienos priemones į šios linijos produkciją.
 • Labai šaunu, kad galima jaustis saugiai ir naktimis. Niekada anksčiau nebuvau mačiusi tokių didelių paketų kaip Gentle Day. Juokas juokais, bet saugumas neįtikėtinas! Verskis kūliais, stovėk ant rankų, žodžiu, daryk, ką nori, vistiek liksi apsaugota. Tokios priemonės tikrai maloniai stebina!
 • Drėgmę sugeriantys įklotai. Kas tai? Ištraukusi iš voko šią priemonę nustebau, niekada anksčiau nebuvau girdėjusi apie tokią priemonę. Pabandžiusi supratau, kaip tai patogu! Jie puikiai pasitarnauja paskutinėmis mėnesinių dienomis, kada sauskelnių jau nebereikia, bet be jų jautiesi nesaugiai. Šie įklotai - išeitis!
 • Tamponams bei dieniniams paketams įvertinti tiktų posakis: nepakeičiamų nėra. Jie tikrai puikiai sugeria drėgmę, užtikrina saugumą, yra švelnūs odai, nesukelia alerginių reakcijų, yra ekologiški ir t.t. Visgi, manau, kad šiuo atveju galima rasti šiek tiek pigesnį (galbūt ne tokį sveiką) variantą.
 • Gentle Day rašiklis man neša sėkmę! Visus rašto darbus, egzaminus laikiau į klausimus atsakydama šiuo rašikliu. Absoliutūs dešimtukai! 
Naudodama Gentle Day produkciją pastebėjau, kaip visos problemos traukiasi. Jokio nepatogumo, didesnis pasitikėjimas savimi. Taigi, už mano šypseną tomis dienomis esu dėkinga draugams iš Gentle Day!

You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. Man irgi labai patinka ši produkcija :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau didžiajai daliai moterų, kurios bandė, ši produkcija patinka.:> Jie tokie natūralūs... ne kaip kokie always it pnš.

   Panaikinti
 2. labai šiltas ir malonus skaityti blogas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai! :) Visada malonu gauti komplimentus. Ypač kai nuoširdžiai stengiesi.:)

   Panaikinti