Merry Christmas and Happy New Year!

14:56

Pasibaigus mišrainių, poilsio, dovanų maratonui, grįžtame į savo gyvenimo rutiną: vieni vėl sėda į darbo kėdes, kiti bando pagerinti savo mokslų rezultatus, o dar kiti džiaugiasi besitęsiančiomis atostogomis. Aš priklausau paskutiniajai grupei, kuri savo dienas leidžia su daugybe minčių, darbo skelbimų portalų ir... kakava!


Kol kas nekalbėsiu apie materialinį turtą, kurį gavau nuo Kalėdų Senelio. Tik noriu pasakyti, kad šiais metais ko gero buvau labai labai gera panelė, kurios namus aplankė pačios nuostabiausios ir šilčiausios dovanos! Negana to, praleidau patį nuostabiausią laiką su šeima ir draugais. 

Kūčias tradiciškai praleidome pas močiutę kaime. Tai bene pati gražiausia šventė, kada prie Kūčių stalo susirenka artimiausi žmonės, laužia plotkelę, būna vienas su kitu, pasidalina savo laimėmis. O štai Kalėdos mums, mėsaėdžiams, yra didžiausia šventė po pasninko. Važiuojame į kaimą ragauti garsiųjų močiutės zrazų su keptų burokėlių salotomis! O kur dar visi pyragai, salotos su mėsa... Pats tikriausias rojus tam, kuris negali gyventi be mėsos. Didžiausia dovana - močiutė, kuri skuba, lekia daro ir beproto myli mus visus. O kur dar pirmosios šventės su mylimu ir mylinčiu vyru! Ir sniegas, daug sniego. Turbūt didžioji dalis lietuvaičių sniego laukė labiau negu dovanų, nes kokios gi šventės be sniego.


Nors ir šiek tiek pavėluotai, noriu pasveikinti visus su jau praėjusiomis ir dar ateinančiomis šventėmis. Linkiu pasiduoti akimirkos žavesiui bei ramybei. Kartais mažuose dalykuose slypi begalinė laimė, - vadovaukitės tuo. Tik nuo Jūsų pačių požiūrio priklauso, kokie metai bus: kuo šviesesnėmis akimis prabusite, tuo daugiau pasieksite. Nebijokite mylėti, pasinerti į veiklą, kuri jus veža, nes gyvenimas yra skirtas JUMS. Dainuokite, pieškite, šokite, keliaukite, kalbėkite, tylėkite, verkite - viskas, ką mes patiriame tampa gražiu prisiminimu. Kuo daugiau padarysime ateinančiais metais, tuo daugiau turėsime ką prisiminti. Ir... nebijokite klysti, nes tie kurie daro, nori nenori suklys. Mylėkite, bučiuokite ir šypsokitės. Jei ne dėl savęs, tada dėl manęs! Gražių prieššventinių, tarpšventinių, pošventinių dienų! 
Bučkis visiems!You Might Also Like

4 komentarai (-ų)

 1. Nuostabūs palinkėjimai, nuostabios nuotraukos ir nuostabus puodelis. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip visada, dėkoju Tau. Tikiuosi su kaupu išsipildys tiek man, tiek tau!

   Panaikinti
 2. Nuostabios nuotraukos, paskutinė tai kažkas tobulo !

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinai, kas juokingiausia? Su telefonu fotografavau! Bet man irgi labaiiii gražu. Tik šalta tada buvo.

   Panaikinti