Mano mažosios sėkmės!

14:20

Grįžau trumpam, kad pasigirčiau. Grįžau protingesnė. Pagaliau baigiau mokslus! Gražios, ramios šventės manęs laukia. O ir dovanos aplink siautėja ne materialios, o kupinos šilumos ir grožio. Viena iš jų - devynetas iš bakalauro baigiamojo darbo.

Mykolo Romerio universitete praleidau nei daug nei mažai - 3,5 metų. Išmokau tikrai įdomių, naudingų dalykų, bendravau su pačiais geriausiais, žaviausiais dėstytojais. Nors Ugdymo karjerai pedagogika neprilygsta mano mylimai psichologijai, bet išmokau visų įdomiausių psichologinių dalykų. Jeigu galėčiau grįžti laiku atgal, ar keisčiau savo apsisprendimą? Absoliučiai ne! Visi tie metai buvo geri, šilti ir nuoširdūs. Dėstytojai - ne robotai, o žmonės, grupės draugai visada turėjo ką papasakoti. Galėjau daug kalbėti, klausinėti ir šviesti kaip saulė!
Žinoma, buvo ir neįdomių paskaitų, neįdomių užsiėmimų per kuriuos taaaaip norėjosi miegoti ir keiktis. Tik viskas praeina ir lieka tik gražiausi prisiminimai! Vis dar neatmetu progos mokytis toliau, nes studijuodama nuolat gvildendavau Mokymosi visą gyvenimą principus ir, žinoma, galėčiau pildyti savo gražiųjų prisiminimų puokštę. O ir šiaip, kam mokslas pakenkė? (Na nebent visiems tiems depresantams, kurie verkia dėl kiekvienos užduoties.) 

Kadangi Kalėdos visai jau čia pat, linkiu rasti tai, kas Jus veža. Kai patinka tai, ką darai, pasieki žymiai geresnių rezultatų.
Mano šventės bus šiltos ir gražios! Tikiuosi, kad visai kaip ir Jūsų!


You Might Also Like

8 komentarai (-ų)

 1. Sveikinimai su pabaiga, kuri bus nauja pradžia :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu! Įdomios studijos atrodo:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai įdomios ir buvo. Tik dabar turiu Naujametinį norą: rasti gerą darbą.:D

   Panaikinti
 3. Šaunuolė!!! Ir jei ne paslaptis, kaip tiksliai kursas vadinosi? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ugdymo karjerai pedagogika. Labai labai įdomu buvo!

   Panaikinti
 4. Pati panašiai studijuoju, tai taip įdomu ar panašu Lietuvoj ar ne :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ko gero, kad nelabai.:D Šiaip turiu pastebėti, kad dėstytojus turėjau labai profesionalius! Bet nesijaučiu tvirtai paruošta, nes praktikos buvo orientuotos į kitus dalykus, o simuliaciniai pratimai, nors ir parodo kaip ir kas, bet nemanau, kad yra naudingi šiuo atveju.:/ Labai labai noriu rasti kokį darbą su projektais, žiniasklaida, jaunimu. Šventai tikiuosi, kad manęs kažkur laukia tokia vieta! :D

   Panaikinti