2012 m. liepa 26 d., ketvirtadienis

Ledynmetis 4: Žemynų atsiradimas / Ice Age: Continental Drift (2012)

Atostogos baigiasi, o aš atsigaunu, pradedu judėti. Šiandien su mamuku aplankėm Pajūrį, kuris pasirodė labai jau žalias... Nusvilėm visus lašinukus irrr neiškentusios nuvarėm pasižmonėti į lietuvaičių "pramogų sostine" vadinamą Akropolį. Tikslas buvo ne apsipirkti, bet kartu pažiūrėti filmą. Rinktis buvo lengva, nes turėjom tikslą: pažiūrėti kątik išėjusį Ledynmetį.
Tai ką, nusipirkom du bilietus, kurie, kaip vėliau pasirodė buvo ne šiaip sau, o 3D bilietai! Sulaukėm savo eilės, pasiėmėm akinius ir sėdom žiūrėti ilgai laukto filmo.
Ir ką? Neteko nusivilti. Ši filmo dalis, kaip ir visos kitos, savyje turi tą ganėtinai vienodą humoro ribą, kuri ir žavi žiūrovą. Be to, kaip bebūtų keista, keletą kartų net susigraudinau, nes buvo paliestos man skaudžios temos: barniai, išsiskyrimas. Visgi, sveriant viską ant svarstyklių, žinoma, laimi džiugesiukas.
Visiems gerai pažįstamas voveriukas, kurio dėka visuose ledynmečiuose kažkas atsitinka. Šį kartą voveriukas randa tobulą vietą riešutui, kurio dėka perskeliama viena bendra žemė irrr ima formuotis kontinentai. Čia ir prasideda bėdos. Pagrindinei veikėjai Menis, Sidas ir Diegas atskyla (ledynai persilaužia pusiau padalindami žemę į dvi dalis) nuo savo šeimos, genties. Viso filmo metu sprendžiama problema: kaip grįžti į savo namus, kuriuose taip pat viskas nevyksta taip, kaip norėtųsi. Kaip ir Homerui, pagrindiniams veikėjams pasimaišo kliūtis: piratai. Ilga kova, mielųjų žvėrelių pagrobimas tik ir prailgina kelionę namo. Visgi, jie grįžta! (Kaip ir visuose filmuose - pačiu laiku)
Norėjau paminėti dar tai: pirmą kartą žiūrėjau rimtą filmą, kuris buvo ne papratas, o 3D. Iš pradžių buvo ganėtinai sunku koncentruoti dėmesį, bet buvo įdomu. Tik kitą kartą rinkčiausi paprastą filmą, prie kokio ir esu pratusi!
Reziume: filmas puikus! Ir tikrai nesutinku, kad pernelyg vaikiškas (nors salėje 85% susirinkusiųjų buvo mažamečiai), o likusieji jų tėvai. Iš dalies, aš irgi ėjau su mama! 
Įvertinimas: 7/10.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą